Lederskap

Staben i Sula Frikirke

Staben leder menighetens arbeid, og består av:

Hovedpastor 100%
Hovedpastor 100%
Geir Langen

Geir er 45 år, og har vært pastor hos oss siden 2010. Han er utdannet teolog og prest.
Geir er glad i Jesus, i fotball, i å jogge i marka og i å bestige nye fjelltopper!
Tlf: 918 41 377 
Epost: 
geir@sulafrikirke.no 

Barne- og familiepastor 50%
Barne- og familiepastor 50%
Rannveig Hammer

Rannveig er 40 år, og startet hos oss først som frivillig stab og ble ansatt som barne- og familieleder i 2018. Hun er utdannet allmennlærer. Rannveig har et stort hjerte for andre mennesker, elsker å gå rundt og synge, og leser gjerne en god bok.
Tlf: 938 38 129
Epost: 
rannveig@sulafrikirke.no

Administrasjonsleder 20%
Administrasjonsleder 20%
Martin Nøstrud

Martin er 36 år og startet hos oss høsten 2019. Martin er glad i en god film, en bedre kaffe med venner og en fjelltur om været tilsier det slik. (Han er østlending)
Tlf: 456 88 015
Epost: 
martin@sulafrikirke.no

Ungdomsarbeider 20% (vikariat)
Ungdomsarbeider 20% (vikariat)
Roald Flem

Roald er 21 år og er vårt nyeste tilskudd i staben. Roald liker å lese, trene og er veldig glad i Jesus. Roald jobber med ungdommene i ungdomsarbeidet.
Tlf: 98406109
Epost: roaldflem@gmail.com

Frivillig stab, fokus på barn
Frivillig stab, fokus på barn
Margrete Digernes

Margrete er 35 år og jobber som frivillig stab hos oss. Margrete elsker å jobbe med barn og er vår selvskrevne leder for søndagskolen. Hun er kreativ og har et smittende godt humør. 
Tlf: 924 10 382
Epost: 
margrete@sulafrikirke.no

Pastor Ulsteinvik 40% (Ungdomspastor 50%, permisjon frem til 1.8.21)
Pastor Ulsteinvik 40% (Ungdomspastor 50%, permisjon frem til 1.8.21)
Eivind Landro

Eivind er 36 år og jobber som pastor i Ulsteinvik Frikyrkje, et menighetsplatingsprosjekt under ledelse av Sula Frikirke. Eivind er glad i god humor (stabens mest rungende latter), liker å se på fotball og en bra film. Dette året studerer han også på Ansgar teologiske høyskole.
Tlf: 920 85 791
Epost: 
eivind@sulafrikirke.no

Eldsteråd

Eldsterådet er menighetens åndelige lederskap og styre. Eldsterådet har det overordnede ansvaret for menigheten. Diakonene møter også jevling i eldsterådet.

Leder for eldsteråd er Jan Peter Mork Tlf: 907 49 815. E-post: jpmork@hotmail.com
Pastorene Geir og Rannveig sitter også i eldsterådet. Fram til sommeren 2021 er Bertil Salen og Janne-Grete Havnegjerde ikke ordinerte medlemmer av eldsterådet. Bertil har epost bertil_salen@hotmail.com (tlf 91113244). Janne-Grete har epost femhav@yahoo.no (mob: 93216280)

Eldsteråd

 

 

 

 

 

 

Diakonat

Diakonatet er ansvarlig for støttefunksjonene våre, økonomi, bygg, drift og PR. 
Diakon med ansvar for bygg: Ole Petter Alnes. Tlf: 924 96 894. E-post:
ole.petter@zenithelektro.no
Diakon med ansvar for økonomi/regnskapsfører: Mariann Molvær. Tlf: 976 63 005. E-post: regnskap@sulafrikirke.no
Leder PR-utvalg: Martin Nøstrud. Tlf: 45688015. E-post: martin@sulafrikirke.no

Eldsteråd


 

 

Powered by Cornerstone